YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES
Hai!! Selamat Mencuci Mata. :)

qiamulail

kul 7.00 gerak dri umh kinah ke
surau sklh,perhh mmg mls doe heh.
lps ltk brg tros gi kantin MAKAN LA pe lag hahha
lauk die nasi ngn AYAM SAMBAL hah ley la gak
lapa nye psl hah
ttbe bru satu suap nk mkn ,ustazah pggil
suh gi surau nk solat maghrib
ak pe lg mengelabah r.bru nk mkn kot
saba je la.
then tros gi surau amik wuduk,.
lps 2 da ceramah ..
tido kul 1 lbh.
bru je nk tdo dak Form 3 bising.bangang tol..
nk tdo ssh ,nasib ustzh mra dorg gaga
padan muke,
da la sok kuar haha
pgi 2 tgu ayah then pe lg blik r haha

k la cau2..